Evren Kitchenware

  • Sosyal Hesaplar:

Genel

  • Sektör Metal Sofra Mutfak ve Ev Gereçleri
  • İş İlanları 1
  • Görüntüleme 11
  • Kuruluş Tarihi 1978

Firma Tanımı

HAKKIMIZDA

1978 yılından günümüze kadar non-stick (yapışmaz) mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren firmamız sektördeki yerini uzun yıllarda edindiği tecrübe ve profesyonellikle güçlendirerek Türkiye’nin en kaliteli firmalarından biri olmayı başarmış ve bunu gururla devam ettirmektedir.

Özellikle dış piyasa odaklı çalışan firmamız Türkiye’nin dış ticaretteki gelişimine paralel olarak kendi bünyesinde bulundurduğu AR-GE departmanı sayesinde inovasyona ağırlık vererek ürün yelpazesini uluslararası kalite standartlarına uygun olarak geliştirmekte ve siz değerli müşterilerine eşsiz EVREN kalitesini sunmaya devam etmektedir.

Önce kalite sloganını benimsemiş olan EVREN bu çizgi üzerinde yürüyüp 1. Sınıf hammaddeler kullanarak sektörde konumunu hep korumuş ve kalitesinden asla taviz vermeyerek sürekli aranılan bir marka olmayı başarmıştır.

Üretimimiz başlıca uluslararası kalite standartlarına (ISO 9001:2008, ISO 9001:2015, ISO:22000:2005, FOOD-CONTACT.GOST-R) uygun olup aynı zamanda kendi sektöründe TSE belgesine sahip olan ilk ve tek firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Firmamızın üretim yerleri İstanbul ve Tekirdağ’da olup siz değerli müşterilerimize en kısa sürede hizmet verebilmek adına sürekli olarak üretim tesislerini geliştirmektedir. Ürünlerimizi 6 kıtada 100 ün üstünde ülkeye ihraç etmekteyiz.

Back to top of page